עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון

חידושים בעולם האינסטלציה

10/03/2019 16:11
ציון
אינסטלציה, נזילות, מים

יש לא מעט חידושים בכל תחום וגם בתחום האינסטלציה אפשר למצוא לא מעט כאלו. עולם האינסטלציה הפך להיות הרבה יותר נוח עם כל החידושים הללו וזה בדיוק הזמן להבין כיצד החידושים הללו משפיעים עלינו ומהם בכלל. במאמר הזה נדבר על כמה חידושים מהפכניים במיוחד ששינו הכל.


צנרות עמידות יותר

אולי חשבתם שנתחיל את המאמר דווקא בחידושים טכנולוגיים אך עוד לפני שנדבר על כל מיני שיפורים כאלו שנכנסו לתחום, נדבר על דברים בסיסיים יותר. למשל, על הצנרות שהשתנו והפכו להיות הרבה יותר עמידות. חידושים בעולם האינסטלציה יכולים להיות משמעותיים במיוחד אך כאשר מדובר בצנרת חזקה ועמידה יותר הרי שחלק נכבד מהכסף שלכם נחסך. החלפת צנרת היא משימה לא פשוטה בכלל וגם התיקון שלה יכול להיות יקר ומסובך. כאשר מדובר בצנרת PVC חזקה עם מחברים איכותיים יש סיכוי טוב יותר שגם אחרי שנים רבות לא תצטרכו להתמודד עם אף נזילה.


משאבות חזקות יותר

עולם האינסטלציה לא מורכב אך ורק מצינורות שונים אלא גם ממשאבות. אנו לא מדברים על משאבות להעלאת לחץ מים או משאבות שמסחררות את מי הביוב, למרות שגם הן הולכות ומשתפרות. אנו מדברים בעיקר על המשאבות שמשמשות את האינסטלטורים לכל מיני פעולות כמו למשל לפתיחת סתימות. יש משאבות ייחודיות שמזרימות סילון של מים יחד תוך כדי חיתוך השורשים שיש בביוב עם דיזה חשמלית, והן הולכות ונהיות יעילות יותר ופשוטות להפעלה. כמו כן יש משאבות שמטרתן לשאוב הצפות, כולל משאבות טבולות שכל אחד יכול לקנות, וכך ההתמודדות עם הצפה הופכת לקלה יותר.


ציוד צילום מתקדם יותר

ציוד צילום מתקדם יכול לפתור בעיות קשות בעיקר בתחום איתור נזילות. איתור נזילה מאז ומתמיד הייתה משימה קשה כיוון שהצנרת נמצאת בתוך הקיר. חשוב לזכור כי גם אם יש סימני נזילה אי אפשר לדעת מהיכן היא בדיוק כי לעתים המים מתנקזים למקום אחר מפתח יציאתם. מה שאפשר לעשות כיום לאיתור נזילות קל ומהיר יותר הוא להשתמש בכל מיני מכשירי צילום שונים כמו למשל מצלמה תרמית או מצלמת סיב אופטי. מצלמות אלו מספקות צילום איכותי ונוח במיוחד כאשר הציוד הזה יכול לחסוך זמן וכסף רבים גם למאתר הנזילות וכמובן גם ללקוח.


ברזים בשילוב טכנולוגי

יש עוד חידוש שאולי יישמע לכם מיותר אך אחרי שתבינו שאתם יכולים לקבל אותו בתוספת חד פעמית להתקנה ולמחיר תבינו עד כמה הוא משנה את החיים. במקום לפתוח את הברזים אתם יכולים לגעת בברז והוא ייפתח לבד, קוראים לדבר הזה ברז מגע או ברז טאץ'. לא רק שהברז  נפתח ונסגר בלחיצה, אפשר לכוון בו את הטמפ' לפי המעלות הספציפיות שאתם רוצים. כך אתם יכולים להתקלח בטמפ' הכי מתאימה לכם בהקשה שתיקח כמה שניות.

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה: