עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון

דודי שמש מומלצים

07/08/2018 15:52
ציון
דוד שמש, המלצות, בחירת דוד שמש

דוד שמש מהווה כיום את אמצעי חימום המים הנפוץ ביותר בישראל. בתים פרטיים בכל רחבי הארץ משתמשים בדודים מן הסוג הזה כדי לחמם מים ועל מנת לנצל את האקלים ומזג האוויר. אף על פי כן, רבים עדיין לא יודעים כיצד לבחור דודי שמש או מה ההבדלים ביניהם. הפתרון הוא לאסוף המלצות שונות על דודי שמש ולקבל מקורות מידע מגוונים.


הנה למשל מספר מקורות מידע שמהם ניתן לקבל המלצות אובייקטיביות על דודי שמש:


א. בני משפחה – המלצה טובה צריכה להיות אמינה ומדויקת. האנשים שהכי קל לסמוך עליהם כאשר מחפשים דודי שמש מומלצים הם כמובן בני משפחה וקרובים. אפשר לערב בני משפחה בשלבים מוקדמים של החיפוש אחר דודי שמש, או להגיע יחד איתם לחנויות המעניקות שירות זה.

ב. חברים – כמובן שניתן לערב גם חברים בתהליך החיפוש אחר דודי שמש מומלצים. חברים שמכירים את התחום של אנרגיה סולארית יכולים לשתף אחד את השני בידע שלהם, להמליץ על דודי שמש מסוימים ולהזהיר מפני תקלות נפוצות.

ג. שכנים – רוב האנשים פונים לשכנים מאותו בניין או מאותה שכונה כאשר הם מחפשים המלצות על דודי שמש. הסיבה לכך היא שקל יותר להגיע לשכנים מאשר לחברים ובני משפחה, מה גם שהמיקום של הדירות קרוב ולכן מקל על ההתקנה וההשוואה בין האופציות.

ד. קולגות – עוד מקור מידע מהימן על דודי שמש מומלצים יכול להיות קולגות מהעבודה. כל מה שצריך לעשות הוא לשתף אותם במערכת השיקולים ולבקש מהם המלצות אובייקטיביות. רוב הקולגות יסכימו להמליץ על דודי שמש שהם מכירים וכך יחסכו אחד לשני זמן ומאמץ.


החשיבות של המלצות

דוד שמש הוא מוצר צריכה יחסית יקר שאמור לשמש אותנו למשך מספר שנים ברצף. לפיכך, יש חשיבות עליונה לבחירה נכונה של הדוד ושל המערכת הסולארית. זו גם הסיבה בגללה כדאי לאסוף המלצות ולוודא את האמינות שלהן מראש.

לסיכום, יש מקורות מידע שונים שמהם ניתן להשיג המלצות על דודי שמש. כדאי לשמור על ראש פתוח ולערב בני משפחה, חברים, שכנים וקולגות. 

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה: