עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון

תיקון דוד שמש לקראת החורף

24/12/2017 16:30
ציון
תיקון דוד שמש, חורף

הנה החורף מגיע ואתם צריכים להתכונן אליו היטב. יש הרבה משימות לבצע ויש צורך להכין את כל הבית, אך את דוד השמש אתם תצטרכו להכין יותר מכולם.


מדוע יש להכין את דוד השמש לקראת החורף?

דוד השמש שלכם נמצא על הגג ורק מהסיבה הזו אפשר להבין מדוע הוא פגיע במיוחד. כאשר מתקן כה גדול וכבד נמצא על הגג מצד אחד אנו יכולים להיות בטוחים שהוא יישאר יציב, כי מה בכלל יכול להפיל אותו, אך מצד שני כדאי לוודא זאת כדי שבסופו שלדבר נוכל ללכת לישון בראש שקט גם בסופה הכי חזקה שתהיה. מומלץ לבצע את כל התיקונים הכי חשובים לפני החורף ואם אתם רוצים לבצע בדיקת תקינות שנתית, תמיד תבצעו אותה בתחילת הסתיו. כך יהיה לכם מספיק זמן לתקן בלי לחץ וגם ליהנות מחורף חם, כאשר מקלחות קרות הן לא דבר שתכירו.


תיקון דוד שמש לקראת החורף –נקודות חשובות 

  • דודי שמש יכולים להיפגע ממגוון בעיות ואם תבינו אותם תדעו איך להתגונן. ההכנה הראשונה שתצטרכו לבצע הוא יציבות הדוד. כדאי מאוד לבצע תיקונים בכל דבר שקשור למעמד שלו,כאשר הדוד מוחזק בדרך כלל על מתקן מיוחד כך שניתן לחבר אל חלקו התחתון צינור וברז וזו יכולה להיות נקודת התורפה שלו.
  •  כל תיקון דוד שמש חייב להתחיל בניקוי אבנית. גוף החימום שלכם יעבוד שעות נוספות בחורף וזה בדיוק הזמן לבדוק שהאבנית לא תפגע מיעילות החימום ותשאיר אתכם עם מים קרים.
  • בדקו היטב את קולט השמש ותקנו את נזקי החלודה שיכולים להופיע בו או בחלק אחר בדוד. כמוכן, חשוב לבדוק את הצנרת ולוודא שאין שום נזילה.


בדיקת תקינות אצל חברה מקצועית

גם כשאתם מבצעים תיקונים וגם כשאתם מבצעים בדיקות תקינות לדוד השמש אתם חייבים לבחור בחברה מקצועית. אמנם דוד השמש גדול ומורכב מכמה חלקים אך בדיקה או תיקון שלו הם לא דברים בעייתיים. חשוב לבדוק את התוקף של האחריות שניתנה לכם מיום התקנתו כי יכול להיות שכך תחסכו לא מעט כסף בתיקון, כאשר מומלץ לבדוק תקינות בכל מקרה גם כשאין סימנים של בעיה.

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה: